Kleebised

Saame Teile pakkuda kõikvõimalikke kleebislahendusi nii koju, kui kontorisse. Teibime nii klaase-, silte-, bannereid-,  vaheseinu-, kui ka autosid ja muid liilusvahendeid rongist lennukini (ka üleni kleepimist).
Pakume nii trükitud ja lamineeritud, kui ka lõigatud kleebiseid.

Aknakleebised

Aknakleebised võivad olla nii suured ühes tükis reklaamid kui ka erikujulised elemendid. Tavapäraselt on akna- ja ukseklaasidele tehtud kleebistel ettevõtte lahtiolekuajad, tegevusalade-toodete märksõnad, firmasümboolika ning loosungid. Lisaks sellele saab aga teha ka erinevaid ornamente, mustreid või isegi fotosid, mis katavad kogu akna.

Kui tegu on klaaspinnaga ruumis, mis vajaks veidi privaatsust (nt aken tualettruumis, dušinurga seinad või klaasist vaheseintega kontor), saab klaasile paigaldada ka nn piimja privaatsuskile e liivapritskile, millele on samuti võimalik peale trükkida sobiv muster või see hoopis materjalist välja lõigata.

Põrandakleebised

Põrandakleebis on kaetud vastupidava põrandalaminaadiga, mis teeb selle kleebise tuunduvalt vastupidavamaks kui tavalise kleebise. Antud kleebis talub hõõrdumist, tallamist jms.
Peamised kasutuskohad:
kaubanduskeskused, spordiklubid, hallid, kinod, hotellid jms. Ühesõnaga kohad, kus käib palju rahvast ja reklaam on tõhus. Effektse kujunduse korral saavutab kleebis suure hulga kontakte.
Põrandalaminaadi suurus rullis on 1300 ja 1000 mm
Saatke oma idee meile ja kirjutage ka kleebise soovitavad mõõdud.

Fassaadikleebised

Fassaadikleebised leiavad tänapäeva arhitektuuris aina rohkem kasutust. Fassaadikleebistega on võimalik katta klaasfassaad osaliselt või täielikult. Fassaadile on võimalik anda elu kujundite ja sümbolitega, mida muude vahenditega väga lihtne teha ei ole.
Kasutame sellistel töödel 3