Kleebised

Saame Teile pakkuda kõikvõimalikke kleebislahendusi nii koju, kui kontorisse. Teibime nii klaase-, silte-, bannereid-,  vaheseinu-, kui ka autosid ja muid liilusvahendeid rongist lennukini (ka üleni kleepimist).
Pakume nii trükitud ja lamineeritud, kui ka lõigatud kleebiseid.

Aknakleebised

Aknakleebised võivad olla nii suured ühes tükis reklaamid kui ka erikujulised elemendid. Tavapäraselt on akna- ja ukseklaasidele tehtud kleebistel ettevõtte lahtiolekuajad, tegevusalade-toodete märksõnad, firmasümboolika ning loosungid. Lisaks sellele saab aga teha ka erinevaid ornamente, mustreid või isegi fotosid, mis katavad kogu akna.

Kui tegu on klaaspinnaga ruumis, mis vajaks veidi privaatsust (nt aken tualettruumis, dušinurga seinad või klaasist vaheseintega kontor), saab klaasile paigaldada ka nn piimja privaatsuskile e liivapritskile, millele on samuti võimalik peale trükkida sobiv muster või see hoopis materjalist välja lõigata.

Põrandakleebised

Põrandakleebis on kaetud vastupidava põrandalaminaadiga, mis teeb selle kleebise tuunduvalt vastupidavamaks kui tavalise kleebise. Antud kleebis talub hõõrdumist, tallamist jms.
Peamised kasutuskohad:
kaubanduskeskused, spordiklubid, hallid, kinod, hotellid jms. Ühesõnaga kohad, kus käib palju rahvast ja reklaam on tõhus. Effektse kujunduse korral saavutab kleebis suure hulga kontakte.
Põrandalaminaadi suurus rullis on 1300 ja 1000 mm
Saatke oma idee meile ja kirjutage ka kleebise soovitavad mõõdud.

Fassaadikleebised

Fassaadikleebised leiavad tänapäeva arhitektuuris aina rohkem kasutust. Fassaadikleebistega on võimalik katta klaasfassaad osaliselt või täielikult. Fassaadile on võimalik anda elu kujundite ja sümbolitega, mida muude vahenditega väga lihtne teha ei ole.
Kasutame sellistel töödel 3M kilesid, millele on võimalik saada garantii kuni 10 aastat. Julgeme arvata, et tegelik kestvus on kordades rohkem.
Vajalik info pakkumise tegemiseks: fassaadi pinna materjal, kujundust/idee, mõõdud.

Kui soovite mingit kujutist värvida, siis on parim lahendus selleks shabloonikleebis.
Shabloonikleebisele on 3M eraldi kile, mis ei jäta liimijälgi ja tuleb hõlpsasti ka hiljem maha. Samuti ei reageeri üldjuhul värvidele. Shablooniga värvimist kasutatakse siis kui on teada, et kile sellel pinnal kaua ei püsi, nt teatud plastikud vms. Sel juhul on kindlam värvida.
Nt Laevade detailid on sedavõrd krobelised, et kile seal kaua ei püsi. Sel juhul värvitakse need shablooni abil.
Samuti kapinumbrid värvitakse kui on oht, et kleebis pealt ära kisutakse jne

Kleebiste eemaldamine

Kui soovite kleebiste eemaldamist, siis palun saatke olemasolevast objektist pilt. Sellest lähtuvalt saame hinnata töömahtu ja teha pakkumise.
Üldiselt eemaldatakse kleebised soojapuhuriga. Sealjuures tuleb valida sobivaim temperatuur. Sellest sõltub see, kas liim jääb pinnale või tuleb koos kleebisega. Kui liim on tugevalt pinnale jäänud, siis on selle eemaldamine väga aeganõudev protsess ja nõuab kemikaalide kasutamist.

Paadinumbrid

Valmistame paadi ja jetinumbreid ja nimesid vastavalt Teie soovile.