Sõidukite kilega katmine

Sõiduki vinüülkiledega katmine – veel üks tuuningutüüp, mis suudab väljendada Teie individuaalsust. Vinüülkile abil teeme Teie liiklusvahendist täiesti uue välimusega sõiduki lühikese aja jooksul. Vinüüliga ülekiletatud auto on sarnane värvitud autoga, seega, kui soovite muuta oma lemmiku sõiduki välimust, ei ole vaja tingimata teda ülevärvida vaid piisab sõiduki ülekiletamisest, mis on oluliselt odavam ja praktilisem kui ülevärvimine.

Vinüül kiledel on olemas sellised omadused, tänu millele on võimalik ülekleepida nii autot tervikuna kui ka osaliselt, olenemata keerukusest. Vinüülkilesid kasutatakse laias temperatuuri vahemikus ning ta ei pleegi ära ega pragune. Tänu kile heale kleepuvusele, kleepub vinüülkile paigaldadusel sõiduki keredetailidele probleemideta ning sama lihtsalt tuleb see ka liimist lahti, samast kahjustamata laki kihti. Vinüülkile kaitseb auto lakikihti kriimustustest, keemilistest ainetest, millega töödeldakse Eesti Teid ning teistest välisteguritest ning kaitseb ideaalselt sõiduki kere seisundit.

Sõidukit, mis on kaetud vinüülikilega, võib pesta ja poleerida igas autopesulas ning ei pea muretsema pinnakatte seisundi pärast. Vinüülkile annab autole erilise ja esindusliku ilme. Tänu vinüülkile mitmekesisule, on võimalik imiteerida erinevaid pindasid (nahk, metall, alumiinium, matt ja läikivad pinnad jne). Auto ülekleepimine võtab aega 2-3 päeva.

Kasutades ainult parimate tootjate vinüülkilesid, oleme valmis ümberkujundama Teie sõiduki, garanteerides seejuures tööde kõrge kvaliteedi. Tööd on teostatud spetsialistide poolt, kellel on suur töökogemus antud alal. Tooge oma auto meile töösse ning saate rõõmuga nautida oma auto uut välimust, peale tööde teostamist!

Värvikaitse. Kõige tihedamini kannatavad auto laki kaitsekiht ja tuleklaasid kruusa-, väikeste kivikeste ja muu prahi löökpaiskumise tõttu. Kriimud autokerel halvendavad tunduvalt auto välimust ja kindlasti vähendavad tema väärtust edasimüügil. Auto kattekiletamine on teenus, mis viiakse läbi kasutades spetsiaalseid kilesid, mis on mõeldud kõikidele auto keredetailidele. Meie kasutame paremaid kilesid, säilivuseaeg on kuni 7 aastat. Kile ei muuda värvi, on optiliselt läbipaistev ning ei moonuta laki kaitsekihi läiget.

Kile on spetsiaalselt mõeldud sõiduki välisvärvipinna laki kahjustuste, kriimustuste-, väikestest „pleki mõlkimiste” ning samuti kahjulike keemiliste mõjude eest. Kile muutub nähtamatuks pärast pealekandmist, on bensiini- ja õlikindel ning säilitab kõik oma omadused erinevatel ilmastikutingimustel kogu eluaja vältel. Kile laseb UV-kiired läbi, mis võimaldab vältida ebaühtlast kaitstud pindade pleekimist, võrreldes sõiduki ülejäänud keredetailidega.

Hinnad:

Väikeauto alates  800 eur*

Keskklassi auto alates   900 eur*

Luksklassi autod ja maasturid kokkuleppel

 

  • Hindadele lisandub käibemaks, hinnad sõltuvad kile tüübist (metallik ja erikiled kallimad).